Úvodní stránka > Aktuality > OSLAVA 660 LET OBCE DOLOPLAZY A 90 LET HASIČSKÉHO SBORU

OSLAVA 660 LET OBCE DOLOPLAZY A 90 LET HASIČSKÉHO SBORU

V sobotu 5.7.2014 se budou po celý den konat oslavy 660 let Obce Doloplazy a 90 let sboru dobrovolných hasičů. Naplánováno je setkání rodáků, výstava o historii obce v kulturním domě, výstava  o T.G.Masarykovi na zámku, vydána je publikace Doloplazy očima staletí, v 15:00, 16:00 a 17:00 budou prohlídky závodu ŽPSV (Prefa) s průvodcem, dále výstava drobného zvířectva, vyhlídka ze zámecké věže, skákací atrakce pro děti, malování na tvářičky, balónkové modelování atd. V 11:00 bude v kapli sv. Cyrila a Metoděje sloužena hodová mše svatá, ve 13:00 je slavnostní nástup hasičských sborů před hasičskou zbrojnicí, poté žehnání hasičskému praporu, vyznamenání členů SDH, ukázka hasičského útoku dětí, prohlídka hasičské techniky, výstava činnosti SDH. Od 15:00 do 18:30 je v zámeckém parku kulturní program (vystoupí Orchestr mladých ZUŠ Němčice n.H., Michaela-J.Lo cover, žáci ZUŠ Němčice n.H., kouzelník Kamil Burda, Michaela Slouková - minishow s Míšou, mažoretky Babyorionky, tanečníci Tomáš a Simona, Hanáci z Hrušky, mateřská škola Doloplazy). Od 20:00 se koná v zámeckém parku zábava s kapelou Peter´s  music.

Srdečně zveme do Doloplaz.

nullPozvánka k nahlédnutí

22. 7. Magdaléna