Kde nás najdte Dotace

Úvodní stránka > Hlášení obecního úřadu > Generali Česká pojišťovna, a.s. - setkání

Generali Česká pojišťovna, a.s. - setkání

Datum konání:
28.11.2022
Datum ukončení:
30.11.2022

Vážení občané, zástupci z Generali České Pojišťovny a.s Vás zvou na veřejné setkání ohledně kampaně zaměřené na ochranu zdraví a majetku. Setkání bude probíhat dne 28.11 13:00-17:00 a 30.11 v 13:00-17:00  v prostorách Obecního úřadu a je zaměřená na ochranu zdraví, výpadek příjmu v případě úrazu, hospitalizace nebo nemoci. Dále je možné řešit pojištění majetku, aut a veškeré finanční služby spojené s vyřízením půjčky, hypotéky nebo úvěru. Kampaň je vhodná pro všechny občany všech věkových kategorii,  podnikatele, OSVČ. Cílem této akce je ulehčení vyřízení záležitostí týkající se pojistné události nebo pojištění, finančních služeb.